50 dkg túró
50 dkg margarin
50 dkg liszt
2 tk.só
szórás:szezámmag
Este összegyúrni. Éjszakára hűtőbe tenni.1 cm vékonyra nyújtani.Szaggatni,tojással lekenni.Magokkal szórni.
180-200 fok kb.25-30 perc
A liszteket a sikérrel egy tálba öntjük, belekeverjük a sütőport és a porélesztőt, sót, és langyos vízzel tésztát gyúrunk. Nem kelesztjük egyből felhasználjuk. Nálam baconos csavar...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A sütőt 180 fokra bekapcsoltam, a tészta hozzávalóit összegyúrtam, és egy lisztezett deszkán ujjnyi vastagra nyújtottam. A tetejét megkentem 1 felvert tojással, ráreszeltem a sajto...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
kelt stb kelt stb
Elkészítési idő: Nehézség: Nehéz