Gőz fölött, 8 egész tojást, 25 dkg cukorral, csipet sóval felfőzöl jó sűrűre,folyamatosan habverővel vertem. Majd beleraksz 25 dkg rámát, és 25 dkg darált diót, amibe előtte 4 evőkanál kakaóport összekeversz. Majd még picit géppel összekevered.Megtöltöd az ostyalapokat teszel rá valami nehezéket és egy-két órát hagyod hűlni a hűtőbe .Én egy éjszakát hagytam és másnap szeleteltem.
Gőz fölött, 8 egész tojást, 25 dkg cukorral, csipet sóval felfőzöl jó sűrűre,folyamatosan habverővel vertem. Majd beleraksz 25 dkg rámát, és 25 dkg darált diót, amibe előtte 4 evőkanál kakaóport összekeversz. Majd még picit géppel összekevered.Megtöltöd az ostyalapokat teszel rá valami nehezéket és egy-két órát hagyod hűlni a hűtőbe .Én egy éjszakát hagytam és másnap szeleteltem.
A lisztet nagy tálba szitáljuk. Összemorzsoljuk a hideg vajjal, és gyors mozdulatokkal belegyúrjuk a cukrot, valamint a citromhéjat. (Nem szabad sokáig gyúrni, mert akkor a sütemén...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
0,5 liter tej 20 dkg cukor 2 cs vaníliás pudingpor 0,5 liter tejföl (20 %-os) 1 cs vaníliás cukor
Elkészítési idő: 1 Nehézség: Könnyű
A darált dióba belekeverjük a citrom reszelt héját, a rumot és a sütőport. A tojásfehérjéből kemény habot verünk, majd fokozatosan hozzáadjuk a porcukrot, és szép sűrűre verjük. A...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű