Hozzávaló: 6 tojás, 25 dkg cukor, 25 dkg finomliszt, 7 ek olaj,1 csipet só,fél csomag sütőpor (vagy szódabikarbóna).
A tojássárgáját a cukorral habosra keverjük, majd felverjük a tojásfehérjét és óvatosan hozzáadjuk a sütőporos lisztet, a sárgáját, olajat folyamatosan keverés mellett. Kikent tepsiben tűpróbáig sütjük.
160 fokon erdemes sutni :) Aki megsutotte azt mondta edesites nelkul is tokeletes nagyon finom :) Szoval hajra
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
40g vaj,10g karobpor,40 ml gyümölcslé (én meggyet facsartam ki) tűzön összeolvaszt, ha kihűlt, hozzá 2 tojássárgája,40g fehérjoghurt, ezután 3g szódabikarbóna,30g zabpehelyliszt,50...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A krémtúrót és „darabos” túrót kézi mixerrel összeturmixoljuk. Hozzáadjuk a 4 evőkanál joghurtot és a pudingport. Ha már a krém kellően krémes, folyamatos turmixolás mellett egyenk...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű