A bacont,kisütöm,a lilahagymát a zsírba csak Át forrósitom,aztán mehet rá a kel vaskosabb része,azt is 2-3 percig fonnyasztom,utána a puha levelrészekkel csak átforgatom,és mehet a pörc vissza rá.Sózni nem szoktam,csak citromlevet facsarok rá.Kölön szárazon piritok szezámmagot,és azt szórok a tetejére.Most volt 1 fél almám azt is ráreszeltem.
A zsemléket kis kockákra vágjuk, egy tepsiben szétterítjük, és sütőben, nagy lánggal, többször megrázva megpirítjuk. A megtisztított vöröshagymát meg a petrezselymet finomra aprítj...
Elkészítési idő: - Nehézség: Könnyű
Az édesburgonyát és a köményt megtisztítjuk, összekockázzuk, a hagymákat felaprítjuk. Belepakolásszuk egy zsírral kikent tepsibe, meghintjük a fűszerekkel és nagyon kevés vizet ön...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű