4 közepes db banán
2 ek cukor
1 evőkanál liszt (finom)
0.5 kk fahéj ( őrölt)
300 ml kókusztej
A banán végeit levágjuk. Párolóedényben 5 percig pároljuk. A belseje sárga lesz.
Amíg párolódik, elkészítjük az öntetet: a liszet, a cukrot, a fahéjat elkeverjük egy fazékban.
Ráöntjük a kókusztejet, közepes tűzön felfőzzük.
Lefedve, 2 percig állni hagyjuk
Óvatosan meghámozzuk a forró banánt (én lábasfogó kesztyűben csináltam).
Tálra rendezzük a banánt, és ráöntjük a kész mártást.
ez
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Mindent össze keverek géppel, majd a papírba teszek egy evőkanállal, majd töltelék és arra megint egy evőkanál massza A töltelék lehet bármi: gyümölcs,dió,csoki,nutella
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A zsírt a liszttel elmorzsoljuk, azután hozzáadjuk a többi anyagot is, és annyi tejföllel gyúrjuk össze, hogy lágy tésztát kapjunk. Vékonyra kisodorjuk, összehajtogatjuk. (Én...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű