-8 db királynői pite(készen veszem)
-4 csirkecomb
- fej hagyma
-1 leveskocka
-petrezselyem zöldje
- 1 kanál liszt
- só
- bors
- citromlé
Megfőzőm a csirkecombokat sóval borssal és a leveskockával.Kiszedem a levesből leszedem a húst a csontról és apróra vágom.
A hagymát olajon megdinsztelem beleteszem az apróra vágott főtt húst petrezselyemzöldet citromlevet (ízlés szerint) megszórom egy nagy kanál liszttel és a húslevével feltöltöm (ki milyen hígan szereti) ízlés szerint sózom borsozom.
A Pitéket megtöltöm a citromos mártással és rizzsel tálalom!
Készítsd elő a húst. Tisztítsd meg, vágd kb. 1 cm-es csíkokra, szórd meg és dörzsöld be mindenhol a fűszerkeverékkel. Gyros fűszerkeveréket használhatsz boltit is, de a linkre katt...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A csirkecombokat megmossuk (én lehúztam a bőrét) és besózzuk. Füstölt szalonnát apróra vágjuk, és az olajon kisütjük, majd ebben a zsiradékban kisütjük a húsdarabokat. Burgon...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű