20 dkg étcsokoládé
3 dl habtejszin
3 tojássárgája
3 dkg vaj
1 teáskanál szárított csilipehely
A csokoládét felolvasszuk és langyosra hűtjük. A tojások sárgáját, a cukrot és a vajat krémesre keverjük, hozzákeverjük a csokoládéhoz a felvert tejszínhabbal és csilipehellyel együtt. Kelyhekbe öntjük és lehűtjük, majd fogyaszthatjuk is.
Egy kevés vizet melegítünk egy lábasban. Közben egy fém habüstben, ami majd úgy passzol a lábasra, hogy nem ér bele az alja a vízbe, a tojást a cukorral és egy csipet sóval habosra...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Összekeverjük és beleforgatjuk a kókuszreszelékbe
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű