50 dkg liszt
1 rama margarin
2 tojás sárgája
3 dkg élesztő
1 púpos teáskanál só
Pici cukor az élesztő felfuttatásához
A hozzávalókat tejföllel jól összegyúrni,
kicsit pihentetjük majd deszkán kinyújtani és kiszaggatni
Zsírozott, lisztezett tepsire besorolni megkenni tojással és sajttal megszórni a pogácsákat
A tepsin pihentetjük még 1 órát, majd megsütjük
A hozzávalókat összegyúrjuk, majd kisodorjuk a krémet rátesszük és feltekerjük.
Elkészítési idő: 1,5 óra Nehézség: Könnyű
A tojást a cukorral és vaníliás cukorral, az olvasztott Ramával és a mézzel jó alaposan összedolgozom, kikeverem mixerrel. A lisztet, a sütőport és a fűszerkeveréket is összekevere...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
1. Előmelegítjük a sütőt 175 fokra (gázsütőn 3-as fokozat). Kivajazunk, kilisztezünk, majd sütőpapírral kibélelünk egy 35x25 cm-es tepsit úgy, hogy a papír túllógjon a szélein....
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Könnyű