30 dkg cukor
15 dkg zsír
5 tojás
2 dl tej
30 dkg liszt
1 sütőpor
30 dkg cukrot,15 dkg zsírt,5 tojássárgáját habosra keverünk,hozzáadunk 2 dl tejet,30 dkg lisztet,1 sütőport.Végül az 5 tojásfehérje kemény habját.Zsírozott lisztezett vagy sütőpapírral bélelt tepsibe öntjük és tetejét meggyel szórjuk.
Bármilyen gyümölcsöt használhatunk!
A tojásfehérjén kívül mindent egy tálban összekevertem a fehérjét tálban habba vertem majd óvatosan beleforgattam.Sütőpapírral belelt tepsiben 180 C 50 percet sütöttem.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Az elesztot felfuttatjuk keves langyos tejjel es cukorral Utana osszedolgozzuk a tobbi hozzavaloval: liszt,zsir,margarin,tojas,tejfol,tej,cukor,sutopor Addig gyurjuk ameddig az e...
Elkészítési idő: 90 perc Nehézség: Közepes