15 dkg liszt
15 dkg cukor
15 dkg vaj
5 dkg keserű kakaópor
5 dkg étcsokoládé
3 evőkanál baracklekvár
2 tojás
fél csomag sütőpor
A cukrot a tojásokkal és a vajjal keverd habosra. A lisztbe szórd bele a sütőport és a kakaóport. Add hozzá a baracklekvárt és a tojásos masszát, majd az egészet keverd simára. Akár robotgépet is használhatsz, úgy szép egyenletes lesz a massza.
Az étcsokit törd darabokra, és keverd bele a tésztába. A masszát adagold ki muffinpapírral bélelt sütőformába, majd előmelegített sütőben süsd készre,kb.15-20 perc volt nekem.
A palacsintákat megtöltöm pudingal, és leöntöm csokimázzal
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A vizet a kristálycukorral 3 percig forraljuk, majd bele az egész margarin, csipet só, tejpor, és végül 2 csomag kókusz. Hagyni kihűlni, majd hűtőbe tenni. Ha már hideg, akkor goly...
Elkészítési idő: fél óra Nehézség: Könnyű