2-3 tojás
méz
fahéj
kókuszzsír
szilvalekvár- diabetikus
darált mandula
2-3 egész tojást felverek fél kk. mézzel és leheletnyi fahéjjal, miközben a kókuszzsír már serceg a serpenyőben. Megfelelő időben belezuttyantom, szépen elterítem és keverés nélkül megsütöm. (Nem kell megfordítani!) Tányérra csúsztatom, majd saját szilvalekvárral (csak szilva és más semmi!) megkenve feltekerem. Jó kiadós és laktató! Ha valakinek mégsem elég, feltekerés előtt megszórható darált dióval/mandulával. A képen látható adagba sütés előtt sült tök darabokat kevertem!
ha szükséges pár kanál tej egy tálba mindent összekeverek ,lágy ,de nem nagyon ragacsos masszát kell kapni , golyókat formázok kézzel picit ellapítva teszem a tepsire . Kicsi hely...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Először a tésztát állítjuk össze. A margarint a porcukorral és a tojásokkal habosra kavarjuk. Egy másik tálban a lisztben elkeverjük a sütőport. A két részt összedolgozzuk. Becsoma...
Elkészítési idő: 120 perc Nehézség: Könnyű