2 tojást + 2 teáskanál lisztet* + csipet só/vagy édesítő (attól függően, hogy édesen vagy sósan szeretnénk fogyasztani) kikeverünk és kisütjük, mint a palacsintát.
Így egyáltalán nem lesz tojás íze, és sokkal inkább emlékeztet a palacsinta vagy a tortilla tésztára.
100 g cukrot, 30 g kakaót, negyed csomag vaníliás cukrot, 75 g vajat, 65 g tejszínt és egy rúd puhított csokoládét állandóan kavargatva felfőzünk, majd kihűtünk.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Először készítsd el a samosa tésztát, aminek a receptjét a linkre kattintva olvashatod. Amíg a tészta pihen, állítsd össze a tölteléket. Vágd kockákra a krumplit, szedd rózsáira a...
Elkészítési idő: 65 perc Nehézség: Könnyű
Géppel 10 percig dagasztani. Keményebb,mint a kenyértészta.Letakarni,olajos tálba,10-12 óra után használható.7-10 napig jó hűtőben, vagy adagokra osztva mehet a fagyasztóba. Süté...
Elkészítési idő: Nehézség: Nehéz