Kenyér
Vaj
tojás
Tej
Fahéj
Vaníliás cukor
Na, ez már egy kicsit bonyolultabb, de csak azért, mert két bögre kell hozzá. Először is a kenyeret, de lehet akár kalács is, kockázd fel! Egy kis vajat olvassz fel a bögrében, folyasd szét az oldalán is, és tedd bele a kenyeret. Aztán egy másik bögrében verj fel egy tojást 3 evőkanál tejjel, tegyél bele egy kis fahéjat, de ha édesen szereted, mehet a vaníliás cukor is. Keverd jól össze, és szépen öntsd rá a kenyérkockákra a másik bögrében! Nagyjából két perc alatt megsül a mikróban, és eheted is.
A májat megmossuk és nagyobb darabokra vágjuk. A hagymát megtisztítjuk, és a fokhagymával együtt felkockázzuk. Az olajra téve megdinszteljük a hagymát, majd rátesszük a májat. Keve...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Összekevered a hozzávalókat. Előmelegített sütőben sütőpapíron készítsd el.
Elkészítési idő: 30 perc Nehézség: Könnyű