250 g natúr gesztenye massza
20 g zselatin por
kb. 3 dl víz
10-12 dkg-nyi édesítés – nem mértem le, kóstold!
2 ek. kókuszzsír
A vizet egy kis lábosba teszem, elkezdem melegíteni, hozzáadom a zselatint és a kókuszzsírt. Folyamatos keverés közben felforralom, majd lehúzom a tűzről. Beleteszem a gesztenyemasszát, az édesítőt, és elektromos habverővel alaposan összekeverem. Szilikonos bonbon formákba csorgatom, majd 1-2 órára hűtőbe teszem.
A piskótához 1.A tojások szétválasztásával kezdjük. A sárgáját és a cukrot habosra keverjük, majd folyamatos keverés mellett, kanalanként hozzáadjuk a vizet, és fehéredésig, 10-15...
Elkészítési idő: 45 perc Nehézség: Közepes
Mindent össze kell kutyulni, be a mikróba s nekem 2-3 perc alatt kész
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű