- 3 tojás
- 13 dkg Fehér csokoládé
- 13 dkg krémsajt
Olvaszd fel a csokoládét vízfürdőben vagy mikrohullámú sütőben.
Ezután add hozzá a krémsajtot és addig keverd, amíg egyenletes állagú lesz.
Válaszd szét a tojásokat, és a sárgáját keverd hozzá.
Most verd fel a tojásfehérjét, és add hozzá az elkészített masszához. Ettől lesz extra puha.
Rakd sorba a bögréket, és tegyél minden bögrébe sütőpapírt(ahogy a videón látszik), majd töltsd bele a sajttorta tésztát.
Helyezd a bögréket egy sütőtálcára, és önts körülbelül 1 csésze (200 ml) vizet a tálcára.
Süsd 30 percen át 160 fokon, előmelegített sütőben.
Kapcsold ki a sütőt, és hagyd a süteményt továbbra is a sütőben további 15 percig.
Végül hagyd a süteményt kihűlni, majd óvatosan távolítsd el a bögrét.
Nem nagyon fogyasztható így magában, gyümölcszselével, vagy csokiöntettel valószínűleg finomabb.
Ezeket összegyúrjuk és 2 lapot sütünk. Majd sütünk 5 tojásból piskótát. (én biztosra mentem a 6 tojásos, olajos piskótával) A krémhez 5 dl tejből, 2 evőkanál cukorból, 3 evőkanál...
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Könnyű
A pudingot kevés tejjel és a cukorral csomómentesre keverjük. A maradék tejet elkezdjük melegíteni, majd hozzáöntjük a kikevert pudingport és addig kevergetjük, míg be nem sűrűsödi...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Egy kevés vizet melegítünk egy lábasban. Közben egy fém habüstben, ami majd úgy passzol a lábasra, hogy nem ér bele az alja a vízbe, a tojást a cukorral és egy csipet sóval habosra...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű