Tészta:
30 dkg rizsliszt,15 dkg kölesliszt,30 g útifű,1 cs sütőpor,6 dl víz
3 ek citromlé,5 dkg édesítő ( 1:4 erősségű) vagy 20 dkg
Krém: 20 dkg vaj kikavarva 10 dkg eritrittel, 2 cs vaniliás cukorral ÉN 1.5 l rizstejet 1,5 cs vaniliás pudinggal, 10 ek rizsliszttel megfőzni. Ebbe beletenni a kikavart vajat és a mézet.
A tészta hozzávalóit alaposan összegyúrni és 4 lapot sütni.
Tészta, krém, tészta, sárgabarack lekvár, tészta, krém, tészta. A tetejére olvasztott csoki.
A tejszint a 2 habfixalóval felhabosítjuk majd a mascarponéval összekeverjük cukorral és a likörrel izesitjük. A babapiskotát kisdarabokra törjük, egy húsklopfoló pont megfelel er...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Elkészítés: A vajat habosra keverem a cukorral, van. cukorral. Majd egyenként hozzáadom az egész tojásokat, mindegyikkel jól kikeverem a tésztát. Utána hozzáadom a mákot, lisztet...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
először a tojásokat összekeverjük a cukorral habosra - a sütőporral elkevert lisztet rászitáljuk - a kefir - az olaj - a vaníliás cukor - a reszelt citromhéjat
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű