főtt krumpli
főtt tojás
1 szál lecsókolbász
reszelt sajt
tejföl
esetleg kefir vagy joghurt
A főtt krumplit, a kolbászt és a tojásokat felszeletelem, majd zsírozott jénaiba rétegezem (minden sort sózok). Középre reszelt sajtot és kefirt teszek, a tetejére pedig jó sok tejfölt kenek.( Az utolsó sor krumpli legyen, arra megy a tejföl.)Végül megszórom reszelt sajttal és forró sütőben összesütöm.
hagyma+darálthús-->pírítom+fűszerek+fokhagyma+paprika+petrezselyem. Tepsibe-->bacon szeletek+krumpli+darált hús+krumpli+tejszín+reszelt sajt-->Sütőbe :)
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Mindent összekeverni, dagasztani, ki lapogatni kerek formára, dagasztani, majdnem készre sütni :-) Feltéttel megpakolni és készre sütni!
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A cukkinit felkarikáztam lesóztam és félre tettem. Eközben a paradicsomot szintén felkarikáztam, a gombát megtisztítottam. Teflonban megsütöttem egy kevés kacsa zsíron a csiperkego...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes