10-12 db virsli,
egy fehérkenyér alaptészta-kenyérsütős
( 2 dkg só, 2 dkg cukor, 2 dkg vaj, 375 ml víz, 660 gr liszt, 2,5 kis mérő sz. élesztő, tészta program ),
a kenéshez 1 tojás sárgája.
A gép kidolgozza a tésztát, így a dolgom csak annyi, hogy kinyújtom a tésztát, felvágom 10-12 db-ra, beletekerem jó szorosan a virsliket, majd megkenem tojássárgájával.
25 perc kelesztés, utána sütés 200 c-on, kb. 25 percig.
Félidőben a tetejére reszelt sajtot szórok és készre sütöm.
No miután jól megpucoltam azt a répát és a zellert, mindkettőt lereszeltem, a sajttal együtt. A sajtkrémet hozzányomom, majd annyi tejföllel összekevertem, amennyivel még nem lett...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A csirkemellet megmossuk és kockára daraboljuk, a minestrone zöldségkeveréket kiolvasztjuk. A csirkehúst megpirítjuk, majd ízesítjük MAGGI Ízvarázs ételízesítővel és rozmaringgal,...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű