Ahogyan készítettem:
Mónika Oláh receptje alapján készült. Nekem 35 virágom volt,lecsipkedtem a szárairól és 1 liter vízben főztem 40 percig,forrástól számítva. aztán leszűrtem.Tettem 1kg cukrot a levéhez, és 1 citrom levét is. Majd takarék lángon,sűrűn kevergetve 2,5 órát főztem. Lekapcsoltam alatta a tüzet és üvegekbe öntöttem.Most száraz dunsztban van 24 órát.
A tésztát, a felapritott gombát, felkockázott sonkát, kockára vágott hagymát összekeverjük. A pizza fűszerrel, kakukkfűvel és a bolognai mártással jól elkeverjük. Hőálló tálba ö...
Elkészítési idő: 30 perc Nehézség: Könnyű
Száraz összetevőket összekeverni majd apránként hozzá a vizet és a benne oldott mézet. Trutyit gyúrunk belőle, ezt kell belekenni a formába, hagyni megszáradni majd kiszedni belől...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű