1.) 2 tojást összeturmixoltam egy doboz tonhallal (sós lében!, ezt használtam) és 1 kiskanál olajjal. (a tonhal levét le kell önteni!!!)
2.) Ezt a masszát kisméretű szilikonos kenyérformába (ezt használtam) öntöttem és előmelegített sütőben 10 perc alatt 200 fokon készre sütöttem.
3.) Ezután tettem rá 3 szelet szalámit és 10 g reszelt sajtot (tejérzékenyeknek paleo sajt), majd további 5 percig sütöttem (pizza sütő funkción). /A feltét ízlés szerint változhat!/
A tojásokat felverjük, hozzáadunk 1 dl tejet, megsózzuk és lassan beleszitáljuk a lisztet, majd a többi tejet is beleöntjük. Adunk hozzá 3 evőkanál olajat, jól összekeverjük és a t...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
1. A sütőt bekapcsoljuk 180 fokra. 2. A tojások fehérjét és sárgáját különválasztjuk. 3. A fehérjét kemény habbá verjük. 4. A sárgáját és a cukrokat összekeverjük, majd hozzáadj...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű