20dkg liszt,25dkg porcukor,4 tojás,1dl olaj,1 dl tej,fél csomag sütőpor,1 van.cukor,2 ek kakaó,csip.só,1 narancs reszelt héja!Mindent egybe keverek kivéve a kakaót!A tészta felét a formába öntöm a másik felébe belekeverem a kakaót!180 fok kb 20 perc!
A kuglóf valami isteni,főleg ha egy-két napot pihen.
Melegítsük elő a sütőt 425 ° F / 220 ° C. 2. Vágja édesburgonya be krumpli és összekapcsolják egy nagy tál olívaolaj, rozmaring, só, bors. 3. Helyezzük egy rétegben egy tepsibe b...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A joghurtot csomómentesre keverjük, majd hozzáadjuk a vizet vagy hideg alaplevet, hogy folyékony állagot kapjunk. Sózzuk, borsozzuk. Beleszórjuk a felkockázott uborkákat, az újhagy...
Elkészítési idő: 30 p Nehézség: Könnyű