káposzta, olaj, só, cukor, köménymagborsikafű
A lereszelt káposztát só, cukor, köménymag és borsikafűvel ízesítjük, majd olajon ledinszteljük.Szép barnára karamellizáljuk!
Krumplit megfőzőm+karikára vágom. túró+burgonya+só+rétegezem+olvasztott vaj+tejfől-->átpírítom :)
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
hagyma+darálthús-->pírítom+fűszerek+fokhagyma+paprika+petrezselyem. Tepsibe-->bacon szeletek+krumpli+darált hús+krumpli+tejszín+reszelt sajt-->Sütőbe :)
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A szalonnát apró kockára vágjuk, majd kiolvasztjuk a sertészsíron. Amikor kapott egy kis színt, kiszedjük a zsírból. A hússzeleteket széleit bevagdossuk, enyhén kiklopfoljuk, majd...
Elkészítési idő: 100 perc Nehézség: Könnyű