20 dkg margarin + kis zsír vagy 20 dkg vaj
35 dkg liszt
1 dkg élesztő – kevés langyos tejben megáztatva
1 kávéskanál szódabikarbóna , 1 evőkanál cukor – kis vanília belereszelve
1 egész tojás – 1 tojás sárgája
Kevés tejföl, csak annyi hogy könnyen gyúrható legyen
Jól kidolgozni a tésztát, 3 részre osztani és nagyon vékonyra nyújtani.
25 dkg diót és 25 dkg cukrot összekeverni
A tepsibe beletesszük az első lapot, megkenjük lehetőleg baracklekvárral és rászórjuk a cukros diókeverék felét. Rátesszük a második lapot és megkenjük azt is lekvárral, majd a dióskeverék másik felével megszórjuk és ráfektetjük a harmadik lapot.
½ órát állni hagyjuk, majd 200 C –os sütőben kb.30 perc alatt megsütjük. Amikor szép barna akkor kész a sütés. Hagyjuk a tepsiben kihűlni, kifordítjuk és csoki mázzal bekenjük.
36*31 cm tepsihez:
30 dkg vaj
50 dkg liszt
2,5 dkg élesztő
2 tojás + 1 sárgája
40 dkg dió + 20 porcukor
45 perc sütés!!!
Die Backbleche mit Backpapier belegen. Den Ofen auf 180 °C Ober-/Unterhitze vorheizen. Honig bei schwacher Hitze flüssig werden lassen. Zucker, Eier, Schmand,Kakao,Bicarbonat und...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
1. Melegítsük elő a sütőt 180 C-ra. Hirdetés 2. Keverjük össze a lisztet, a sütőport, sót, puha vajat, cukrot, tojást, reszelt citromhéjat, vanília kivonatot (vagy vaníliás c...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű