7 tojássárgáját, 20 dkg cukorral habosra keverünk, közben apránként 11 evőkanál vizet adunk hozzá és 2 evőkanál olajat, majd 20 dkg lisztet, 2 evőkanál kakaót, pici sót, 1 cs. sütőport( én pici szódabikarbónát tettem) . Krém: 6 dl tejben, 2 cs. vaníliapudingot megfőztem, 7tojásfehérjét 7-10 evőkanál cukorral jó keményre és a forró pudinghoz adtam, ezt a tésztára kentem és még 10 percre vissza tettem a sütőbe, tetejére fél liter Hullalát vertem fel, aki édesebbre szereti adjon a tejszínhez még porcukrot, vaníliáscukrot.
A hozzávalókat addig gyúrjuk, míg összeáll, és egy éjszakára hűtőbe tesszük! Kevés liszttel behintjük a gyúródeszkát, vékonyra nyújtjuk a tésztát és pogácsa szaggatóval korongokat...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A cukkinit hámozd meg, vágd kockára és tedd egy kis fazékba, öntsd hozzá a vizet, a citromlevet és lefedve főzd kb 5-10 percig, amíg kicsit megpuhul. Még forrón pürésítsd a főzőlév...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű