7 tojássárgáját, 20 dkg cukorral habosra keverünk, közben apránként 11 evőkanál vizet adunk hozzá és 2 evőkanál olajat, majd 20 dkg lisztet, 2 evőkanál kakaót, pici sót, 1 cs. sütőport( én pici szódabikarbónát tettem) . Krém: 6 dl tejben, 2 cs. vaníliapudingot megfőztem, 7tojásfehérjét 7-10 evőkanál cukorral jó keményre és a forró pudinghoz adtam, ezt a tésztára kentem és még 10 percre vissza tettem a sütőbe, tetejére fél liter Hullalát vertem fel, aki édesebbre szereti adjon a tejszínhez még porcukrot, vaníliáscukrot.
Egy pohárban oldjunk fel 10 g zselatint 1 dl hideg vízben. 2 dl tejet forraljunk fel, és adjuk hozzá a fehér csokit. Kevergessük, amíg felolvad. . Vegyük le a tűzről, majd hagyjuk...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Először elkészítjük a piskótát. A tojásokat kettéválasztjuk, külön tálba a fehérjét és a sárgáját. A tojások sárgáját a cukorral fehéredésig keverjük, hozzáadjuk a lisztet az átszi...
Elkészítési idő: 50 perc Nehézség: Közepes