50 dkg gesztenyét, 25 dkg darált keksz, 5dkg ráma( én egy picivel többet tettem bele), rumaroma, kevés tej, jól összedolgozzuk, kinyújtjuk, 5 dl tejben 1cs. vaníliás pudingport megfőzünk, és hűlni hagyjuk, 25 dkg rámát, 20 dkg porcukorral kikavarunk és a kihűlt pudingot is hozzá adjuk, a gesztenyére a krém fele, erre rumaromás tejben forgatott babapiskóta, krém másik fele, tetejére tejszínhab( nekem hullala), erre csoki reszelék, vagy torta dara.
Tészta: Kikeverjük a vajat a cukorral. Hozzá keverjük a tojásokat, a meleg mézet és a tejet. Végül belekeverjük a lisztet és a sütőport is. Sütőpapíron, előmelegített sütőben 170...
Elkészítési idő: 1,5 óra Nehézség: Közepes
A tésztához a száraz alapanyagokat jól összedolgozzuk, utána hozzáadjuk apránként a fele-fele arányú tejet és tejszínt hogy jól formázható masszát kapjunk. Két részre osztjuk a té...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű