1 ráma, 2 tejpor /40dkg/, 30dkg kókuszreszelék, 20dkg cukor
A cukrot 1,5 dl vízzel sziruppá főzzük. Ha kihűlt, beleteszünk 20 dkg kókuszreszeléket, 1 rámát, a két tejport. Vizes kézzel kis golyókat formálunk és kókuszreszelékbe forgatjuk. A közepébe mogyorót, diót, vagy mandulát teszünk.
Elkészítés A cukros tejben felfuttatom az élesztőt. A lisztet elmorzsolom a margarinnal, hozzáadom a porcukrot a sót az élesztős tejet a felvert tojást a vaníliás cukrot a tejfö...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű