Tészta:
2 tojást, 15 dkg cukrot, 1 evőkanál kakaót, 5 dkg zsírt, 2 evő kanál mézet gőz fölött kikavarunk, majd levesszük én egy kicsit hűtöttem, majd hozzáadunk 35 dkg lisztet, 1 kis kanál szódabikarbónát, 3 lapot sütünk belőle tepsi hátán ( közepes méretű tepsi )
Krém:
2cs. tejszín ízű pudingport, 2 evő kanál lisztet, 15 dkg cukrot, 5 dl tejben sűrűre főzünk és még melegen 2 dl tejfölt teszünk hozzá, és kihűtjük. Ha kihűlt 25 dkg rámát kihabosítunk és a két krémet összedolgozzuk, tetejére csoki máz.
A tojásokat verd fel, az édesítővel keverd habosra, csak 1-2 percig. Az édesítőt ízlés szerint adagold, ha nagyon édesszájú vagy, tegyél bele többet. Add hozzá a kókusztejet és a c...
Elkészítési idő: 50 perc Nehézség: Könnyű
A lisztben elkeverjük a sütőport, hozzáadjuk a cukrot, a vaníliás cukrot, a tojást, és a margarint. Jól összegyúrjuk. 2 részre osztjuk, az egyik felébe belekeverjük a ka...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A tojásfehérjéket kemény habbá verem. A többi hozzávalót egy tálban összekeverem és óvatosan a fehérjékhez keverem. Gofrisütőben megsütöm.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű