Tészta:
2 tojást, 15 dkg cukrot, 1 evőkanál kakaót, 5 dkg zsírt, 2 evő kanál mézet gőz fölött kikavarunk, majd levesszük én egy kicsit hűtöttem, majd hozzáadunk 35 dkg lisztet, 1 kis kanál szódabikarbónát, 3 lapot sütünk belőle tepsi hátán ( közepes méretű tepsi )
Krém:
2cs. tejszín ízű pudingport, 2 evő kanál lisztet, 15 dkg cukrot, 5 dl tejben sűrűre főzünk és még melegen 2 dl tejfölt teszünk hozzá, és kihűtjük. Ha kihűlt 25 dkg rámát kihabosítunk és a két krémet összedolgozzuk, tetejére csoki máz.
A hozzávalókat ebben a sorrendben összekeverjük egy bögrében, majd 3 percig mikrózzuk.
Elkészítési idő: 6 perc Nehézség: Könnyű
A tejet fel langyosítom és az élesztőt fel futtatom benne aztán az egészet jól össze dolgozom és két órára a hütőbe teszem !Utána kb 3-miliméterre nyújtom megszórom a tetejét sajtt...
Elkészítési idő: Nehézség: Nehéz
A töltelékhez a gesztenyepürét a rummal és a tejszínnel nagyjából sima krémmé keverjük, végül a mazsolával ízesítjük. A tésztát 3 mm vastagra nyújtjuk, kb. 8 cm oldalhosszúságú n...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes