50 dkg liszt,37,5 dkg ráma,7,5 dkg zsír,15 dkg sajt,1-2 kanál tejföl,3 tojás,5 dkg élesztő,1 kanál só,1 tojás a kenéshez
A liszthez hozzá adjuk a rámát a zsírt a tojást a sót a sajtot,belemorzsoljuk az élesztőt összegyúrjuk,1 órára a hűtőbe tesszük.Utána nyújtjuk bekenjük tojással megszórjuk sajttal vágjuk.180 fokos sütőbe sütjük
Melegítsd elő a sütőt 190 fokra. A gomba belsejét távolítsd el, valamint szedd ki a sötét kis lemezkéit is egy kanállal, ezután kenegesd meg a gombafejeket olíva olajjal. Alufól...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Közepes keménységű tésztát készítünk,3x30 percenként hajtogatni, mikor ki van nyújtva sajtot reszelni rá és úgy hajtani. Kiszaggatni tojással megkenni ,sajtot szórni rá.Én a tepsib...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű