Piskótát sütök : 2 - szer 5 tojásból .
Krém : 8 dl tej , 3 cs tejszínes pudingpor : Ha nincs akkor vanília .
25 dkg Ráma , Ízlés szerint : 20 - 25 dkg porcukor , 3 - 4 vaníliás cukor , fél kg túró , 1 citrom .
A tejet a pudinggal csomómentesre keverjük és felfõzzük .
Rámát habosra keverjük porcukorral & a vaníliás cukorral .
Belekeverem a kihűlt pudingot + Túró + 1 citrom reszelt héja és leve - itt is ízlés szerint .
Tetejére : Porcukor
A reszelt almát a cukorral összekeverjük, majd a többi hozzávalóval jól kikeverjük és olajban megsütjük.
Elkészítési idő: 4 fő Nehézség: Könnyű
A tojásokat a kókuszolajjal és a xylittel habosra keverjük, majd hozzáadjuk a szódabikarbónát, fahéjat, vaníliakivonatot. A cukkiniket megmossuk, meghámozzuk, felkockázzuk, majd ap...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A földiepret lecsumázzuk, váltott vízben megmossuk, alaposan lecsöpögtetjük és negyedekbe vágjuk. A tojásfehérjét a cukorral együtt gépi habverővel kb 15 percig verjük. Hozzáadju...
Elkészítési idő: 30 perc Nehézség: Könnyű