6 tojás
5 evőkanál édesítőszer (update zéró cukor vagy Eritrit
1 kiskanál fahéj
1 citrom reszelt héja
6 evőkanál mák
tetszés szerinti lekvár
A tojás sárgáit az édesítővel, fahéjjal habosra keverjük és hozzáadjuk a mákot. A fehérjéből egy csipet sóval kemény habot verünk és óvatos mozdulatokkal a krémhez vegyítjük.
Sütőpapírral bélelt tepsibe öntjük, és 180 fokra előmelegített sütőben 15-20 perc alatt készre sütjük. A papírral együtt szépen feltekerjük, és hagyjuk kihűlni. Majd lekvárral megkenjük.
https://repaelixir.blogspot.co.uk/2015/03/fizikoterapia-otthon.html
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A burgonyát megreszelem, levét kinyomom, majd összekeverem a pástétommal, a tojással, a fokhagymával és megsózom, megborsozom. Annyi zsemlemorzsát öntök hozzá, hogy keménykés massz...
Elkészítési idő: 20-40 perc Nehézség: Könnyű
https://www.facebook.com/LittleThingsFood/videos/1917127645188313/
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű