2 db tojás
pici só
fahéj
20 ml édesítőszer
vaníliaaroma
30 dkg liszt
kb.6 dcl tej
kb. fél dcl szénsavas áeványvíz vagy szóda víz
olaj,
kb. 1/4 élesztő
olaj
Tojást,sót,fahéjat,édesítőt,aromát kikeverjük,hozzáadjuk a többi hozzávalót simára keverjük, a rudmixer habverőjével dolgoztam. Rá morzsoljuk az élesztőt, kelni hagyjuk,,sütjük.
Élesztő fut. Hozzá többi,dagaszt,keleszt, duplára. Vékonyra kinyújtani , megkenni 25 dkg puha margarinnal összehajtogatni 30 p pihi,újra nyújtani , megint hajtogatni 30 p pihi és...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű