20 dkg darált mák,
2 tk. sütőpor
10 tk. erytrít
1 citrom reszelt héja
3 db nagyobb alma,
2 tk. őrölt fahéj,
2 db tojás
1 ek. erytrit az almához
Az almát lereszeljük hozzáadjuk a fahéjat, 1 ek erytritet, a tojásokat kicsit felverjük ( nem kell hozzá gép ) hozzáadjuk a mákot 10 tk. erytritet, citromhéjat ,sütőport, vaníliaaromát, jöhet az alma levével együtt hozzá kb. 20x20 as tepsibe sütjük kb. 30-35 percig . Nagyon finom !!!!
Készítsünk kovászt 3 deci langyos tejjel, az élesztővel, egy kanál porcukorral és 3 evőkanál liszttel. A maradék porcukorral keverjük ki a tojássárgájákat, majd adjuk az érett ková...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Töttelék: 28 dkg porcukor, 30 dkg darált dió, 8 egész tojás, ½ dc rum, 1 vaníliás cukor. Kézi habverővel jól összekeverjük az összetevőket majd ráöntjük az alsó tésztára. Erre rá t...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A hozzávalókat összegyúrjuk. Formákba sütjük, ha megsült a végeit csokiba mártjuk.
Elkészítési idő: 1,5 óra Nehézség: Közepes