6 db nagy alma
20 dkg darált dió vagy mandula vagy keksz
őrölt fahéj
méz
kókuszreszelék
A meghámozott almát lereszeljük, kicsit kinyomkodjuk a levét és egy tálba tesszük, hozzáadjuk a diót (mandulát, vagy kekszet). Ízlés szerint mézzel édesítjük, fahéjjal fűszerezzük. Gombócokat gyúrunk, és kókuszreszelékbe forgatjuk.
A tésztát összegyúrjuk, tepsibe simítjuk. A tetejére szeleteljük az almát és közepesre előmelegített sütőben körülbelül 30 percig sütjük.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
30 dkg cukrot megpirítunk / felolvasztunk/ Hozzákeverünk 25 dkg margarint, 1 tubus sűrített tejet és kb. 15 dkg apróra vágott diót. Ezzel töltjük az ostyalapokat
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A tojásfehérjéket a cukorral,vaniliacukorral kemény habbá verjük,majd hozzáadjuk a tojássárgákat és az összetört ordát A tésztához az összes hozzávalót összekeverjük és egynemű té...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes