30 dkg liszt
3 tojás
pici só
2 ek. cukor
3 dl tej
2 dl ásványvíz
4 alma
1/2 tasak sütőpor
fahéj , cukor izlés szerint
Először összekeverjük a száraz hozzávalókat: a lisztet, a cukrot, a sütőport és a sót.
Majd jöhet bele a tojás, és fokozatosan a tej, hogy simára tudjuk keverni a tésztát.
Végül a sűrűségétől függően az ásványvíz.
A tésztát kivajazott tepsibe öntjük, a tetejét kirakjuk almaszeletekkel, majd megszórjuk cukorral és fahéjjal.
Előmelegített sütőbe tesszük.
Kb. fél óra alatt megsütjük (tűpróba!).
Szeleteljük, és melegen tálaljuk.
Megszórhatjuk porcukorral, lecsorgathatjuk csokival vagy lekvárral.
Ezt mind összekeverjük és egy kisebb méretű tepsibe beleöntjük majd mazsolával vagy mandulával tetszés szerint megszórjuk és 30 percig 170 C fokon megsütjük.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Elkészítése: 1. A tojásokat kikeverjük a cukrokkal és a csipet sóval. 2. Belemorzsoljuk a túrót és a puha (olvadt vajat), majd elkeverjük. 3. Ezután hozzáadjuk a lisztet, a sü...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A lisztet, a porcukrot és a sütőport keverd össze, a felét öntsd a kivajazott tepsibe, majd morzsold rá a túrót. A tejfölt keverd el a vaníliás cukorral, és öntsd a túróra, majd ta...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű