A piskótához:
4 tojás
4 kanál cukor
1 sütőpor
4 kanál liszt
A krémhez:
50 dkg mászkárpone
40 dkg nutella
4 kanál cukor
2dl hulala
A 4 tojás fehérjét habbá verem hozzá adom a 4 evőkanál cukrot tovább verem . Külön ki keverem a tojássárgát hozzáöntöm a cukros fehérjéhez hozzáadom 1 csomag sütőport és a 4 kanál lisztet és összekeverem.
Bele teszema tepsibe és 180 fokon a sütőbe.
Az 50 dkg mászkárpónét és a 40 dkg nutellát és a 4 kanál cukrot összekeverem robotgéppel . 2 dl hulalát külön felverem majd összekeverem.
Ha megsült a piskóta megvárom még kihült rá a keém és mehet a hűtőbe.
A vajat a vízbe felolvasszuk,majd bele a lisztet elkeverjük. levesszük a tűzről majd a tojásokat egyesével beletesszük . Előmelegített sütőbe sütjük 20 percig kinyitás nélkül....
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
H
Elkészítési idő: Nehézség: Nehéz
A tojást és a cukrot kikeverjük. Hozzáadjuk a tejet, a lisztet, a dütőport és az olajat. Alaposan kikeverjük, majd palacsintasütőben kisütjük. Pl. Afonyaszósszal találjuk.
Elkészítési idő: 15 perc Nehézség: Nehéz