6 nagy csirkemell
1 db karfiol
1 tejföl
mozarella
bacon
Csirkemellet lapokra vágom fokhagymás olajjal bekenem. baconnal beterítem. Közben a karfiolt felteszem főni majd mikor megfőtt sózom borsozom teszek hozzá egy kis tejfölt. és ráteszem a bacon és a csirkemell tetejére . Utána mozzarella teszek rá és baconnal újra beterítem
fólia alatt 200 fokon 30 percig sütőm majd pirítom rizzsel vagy krumplipürével esetleg salátával tálalom..:
- A csirkemellt apró darabokra vágjuk. Sózzuk, borsozzuk és hozzá adjuk a fokhagyma kinyomóval kinyomott fokhagymát. - A befűszerezett csirkét összekeverjük a tejföllel, sajttal...
Elkészítési idő: 1,5-2 Nehézség: Közepes
Az utolsó hozzávaló kivételével mindent egy nagyobb tálba téve összekeverünk, majd a mázba forgatjuk a csirkeszárnyakat is. 2 órát állni hagyjuk, hogy az ízek összeérjenek. A sü...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű