Tészta:
4 tojás fehérjét, 4 e.k. cukorral habbá verni, hozzáadni a 4 tojássárgáját egyenként, 2 e.k. kakaót, 15 dkg lisztet, 1 sütőport, 4 e.k. vizet. Sütőpapírral kibélelt tepsibe(25×35 cm.) öntjük.
Petty:
4 tojás fehérjét felverni 4 e.k. cukorral, hozzáadni 12 dkg kókuszreszeléket, 3 e.k. lisztet. Ezt a kakaós piskótára sűrűn,csomókat rakunk és így sütjük meg előmelegített sütőben,180 °C fokon ( kb. 15-20 perc) .
Krém:
4 tojássárgáját, 15 dkg cukorral, 3 e.k. liszttel (de lehet 1 cs. vaníliapudinggal helyettesíteni! ), 3 dl tejjel megfőzzünk. Kihűtjük, majd hozzáadjuk a vajkrémhez (25 dkg Ráma margarin, 15 dkg porcukor-amit jól kikavarunk). A süti tetejére kenjük, majd olvasztott csokoládéval lecsorgatjuk,kókuszreszelékkel díszítjük.
A kekszet összetörjük és egy tálba tesszük. A csokoládét vízgőz fölött felolvasszuk és hozzákeverjük a vajat, a tejet és a cukrot, majd a kekszre öntjük és robotgéppel összedolgozz...
Elkészítési idő: 30 p Nehézség: Könnyű
A hozzávalókat összegyúrjuk.
Elkészítési idő: 3 óra Nehézség: Könnyű
Sütőt előmelegítjük 180 fokra, tortakarika alját sütőpaparral béleljük,oldalát enyhén vajazzuk-félre tesszük. Tojásokat szétválasztjuk, fehérjét csipet sóval és a fele cukor m...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű