Tojás
Cukor
Kakópor
Liszt
Tejszínhab
Kókuszkrém
Csokoládé
A tojásokat kettéválasztjuk, a cukorral a tojásfehérjét és a sárgáját is habosra keverjük, majd utána összekeverjük.
Ezek egyneműsítése után, hozzáadjuk a kakaóport és a lisztet.
Ezek után, 180 fokra előmelegített sütőben megsütjük, körülbelül 20 perc alatt.
A tejszínhabot a habfixálóval kemény habbá verjük.
Ebbe a habba forgatjuk bele a kókuszrészéleket.
Ha a piskóta kihűlt, kétfelé vágjuk, és megkenjük a kókuszkrémmel, majd ennek tetejére tesszük a piskóta felső részét, és azt csokoládéval megöntözzük.
A szoba hőmérsékletű tojássárgákat kezdjük el habosítani először alacsonyabb fokozaton majd állítsuk nagyobb fokozatra a robotgépet. Közben a cukrot és a vizet keverjük össze és h...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A száraz anyagokat összekeverjük, majd mehet bele a a répa az olaj és a tej is. Kis tálkákba vagy bögrébe rakjuk, és mikróban sütjük a tálkába rakott mennyiségtől függően 2-3 perc...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű