Lent van :)
Ilyen lett és nagyon finom!A recept.150g csokit és125 g vajat göz felett meg olvasztunk.5 tojást külön választunk.A fehérjét pici sóval nagyon keményre felverjük.A tojás sárgáját 125g cukorral habosra keverjük. Hozzá keverünk 50g lisztet,50g keményítöt,1teás kanál sütöport,50g darált mandulát,1kikapart vaníliát.Hozzá vegyítjük a kissé lehütött vajas csoki masszát.A végén hozzá forgatjuk a kemény tojás fehérjét.180 fokos sütöben 22 cm torta formában sütjük.Ha kész még melegen megkenjük felmelegített baracklekvárral.A végen megkenjük olvasztott csokoládéval,dermedésik hütöbe rakjuk.Jó sütögetést!
A csokit összetörjük és a vajjal együtt gőz felett összemelegítjük. A tojást a cukorral összekeverjük, majd rászitáljuk a lisztet, végül belekeverjük a vajas csokit. A masszát b...
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Könnyű
Tészta: A tojást a cukorral, mézzel, margarinnal jól kikavarjuk, úgy adjuk hozzá a tejet és a lisztet, sütőport, utána sütjük.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű