50 dkg liszt, 20 dkg. margarin( vagy 15 dkg. zsír), 1 dl tejföl, 1 kanál cukor, só, 2 dkg. élesztő, kevés tej.
Az élesztőt a szokott módon kevés tejben megfuttatom. A lisztet a margarinnal(vagy zsírral) elmorzsolom, hozzáadom a cukrot, sót, a megkelt élesztőt. Tejjel, tejföllel összegyúrom és deszkán egy órát pihentetem. 3 mm vékonyra kinyújtom nagy fánkszaggatóval karikákat vágok lekvárral vagy máktöltelékkel megkenem, kifliket formálok belőle. Előmelegített sütőben 200 fokon 20' megsütöm és forrón vaníliás cukorban megforgatom.
Tetejére: csokoládé reszelék.Elkészítése: a tojások fehérjét gőz fölött kemény habbá verjük, majd belekeverjük a diót. Három lapot sütünk a masszából. Egy kb.30×40-s tepsit kibélel...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A lisztet, a kakaóport, a sütőport, a cukrot és vaníliás cukrot keverjük össze. Adjuk hozzá a tojást, a tejet és az olajat (vajat) és nagyon alaposan keverjük meg (nem jó, ha liszt...
Elkészítési idő: 5 perc Nehézség: Könnyű