6 ostyalap,
50 dkg cukor,
20 dkg margarin,
1 tubus sűrített tej(170gr),
15 dkg dió.....
A cukrot felolvasztjuk,hozzákeverjük a margarint és a sűrített tejet.Lassú tűznél felfőzzük,majd belekeverjük a diót is.Az ostyalapokat megkenem ezzel a krémmel,a diókat egyenletesen próbáltam elrendezni a krémmel az ostya egész felületén( mert nagyobb darabokban hagytam) Nehezékkel pár órára lenyomatjuk.
A tojásokat szétválasztjuk, a fehérjéből kemény habot verünk (egy csipet sót is szoktam beletenni) . A sárgájával összekeverjük a többi alapanyagot, majd óvatosan hozzáforgatjuk a...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A tejet,porcukrot,lisztet,kakaót 6-7 percig főzzük,majd beletesszük a rámát,végül a keksszel elkevert diót. Elkeverjük,és sütőpapírba csomagoljuk dermedésig.
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Könnyű