Tészta:
1,5 dl tejföl
1 tojás
1 kk szódabikarbóna
5 ek liszt
5 ek kristálycukor
5 ek kakaópor
2-3 ek tej
Krém:
2 csokoládés pudingpor
0,5 l tej
3 ek kakaópor
1 rumaroma
20 dkg porcukor
20 dkg maragarin
2 cs vaníliás cukor
1 cs babapiskóta
Tetejére:
0,5 l habtejszín
reszelt csokoládé
A tészta hozzávalóit jól összekeverem és sütőpapírral kibélelt,
közepes tepsibe öntöm és megsütöm, majd kihűtöm.
A pudingporból és a tejből sűrű krémet főzök . Ezt hagyom hűlni,
majd hozzáadom a többi alapanyagot és jó habosra keverem robotgéppel.
Rákenem a tésztára és rakok rá egy sor babapiskótát és még erre is
kenek egy kevés krémet. Mikor ez mind kész rákenem a felvert tejszínt
és megszórom reszelt csokoládéval. Lehűtve szeleteljük.
Előkészítés: A margarint és a mézet kis lábasban lassú tűzön kevergetve felforrósítjuk, majd langyosra hűtjük. A lisztet összekeverjük a porcukorral, a darált dióval , a mézeskal...
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Közepes
♥ KRÉM: Forrald fel a tejet, add hozzá a cukrot tojást és a lisztet. Alaposan verd fel a keveréket egy habverővel, tedd takarékra a lángot és addig főzd állandó keverés közben, am...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes