3 tojás
20 dkg kókuszreszelék
1 csésze tápióka,
6-8 ek xilit
2 nagyon púpos ek kakaópor
1 alma reszelve
1 jó nagy ek zsír
Kb.1,5-2 dl kókusztej
1 kk szódabikarbóna,1 ek citromlé
A tojásokat egyben valamennyire fel kell verni,majd bele mindent,összekeverni és mehet a formákba,nekem 14 db lett.
A tészta sűrű legyen!
40 percig sült 160 fokon,majd formából kivéve még szárítottam a sütőben,mert nedves volt a közepe(nem gáz annyira amúgy)
Mehetett volna bele mazsola vagy aszalt gyümölcs aprítva,esetleg tört mogyoró/dió.
Legközelebb xilit helyett 6-8 deka aprítózott cukormentes datolyával próbálom ki.
A vajat habosra keverjük a cukorral, majd hozzáadjuk a tojást. Egy másik tálba tegyük bele a többi hozzávalót és keverjük össze. Gyúrjunk masszát a két tál tartalmából, majd készít...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes
4 egész tojást kikeverek 25 dkg cukorral. Hozzá öntök 25 dkg lisztet és összekeverem. Robottal szoktam, akkor nem lesz csomós. Ez az alaprecept. Hozzá adható minden féle finomsá...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes