50 dkg liszt
2 tojás
kb 2 dl víz
só
pici olaj
1,5 dl tejföl
15 dkg sajt
hagymaszár
Az elkészítése nagyon egyszerű, a kifőtt nokedlikat összekeverjük a tejföllel, sóval, rászórjuk a sajtot esetleg rámelegítünk, ha valaki így kívánná, és hagymaszárral díszítve tálaljuk.
A margarinon és az olajon a hagymát , a póréhagymát, és a fokhagymát megpárolom, majd hozzá adom a szeletelt paradicsomot. Az edénybe középre helyezem a tésztát, majd köré halmozo...
Elkészítési idő: Nehézség: Nehéz
Összekeverjük,kisütjük. Ha híg sűrítjük vagy fordítva.
Elkészítési idő: 15 perc+sütés Nehézség: Könnyű