34x22cm a tepsi.
Tészta: 50 dkg liszt,
20 dkg cukor,
15 dkg. margarin,
3 dl. tej,
1 cs. sütőpor,
2 db. tojás.
Töltelék.
50 dkg. túró,
5 ek. cukor,-ízlés szerint.
1 cs, vaníliás cukor,
2 ek. tejföl,
1 db. citrom reszelt héja.
Tetejére:
10 dkg. étcsoki,
3 ek .olaj.
A tésztának valókat összegyúrtam a tejet lassan adtam hozzá, hogy egy képlékeny állagú tésztát kapjak.A tepsit vajaztam, liszteztem és a tészta felét beleöntöttem.
Elkészítettem a túrós tölteléket és is rákentem a massza állagú tésztára." Piskótaszerű tészta lett."
Ezután a tészta másik felét is szépen rácsorgattam és betettem sülni.
A kihűlt süti tetejére a csoki és olaj melegítésével mázat készítettem és rásímítottam. Hűtőbe tettem.
Jól átkeverem és mérsékelt tűzön, kókuszzsíron addig pirítom míg szép aranybarna lesz, ahogyan a hagyományos császármorzsa készül. A maradék pudingporból rizstejjel elkészítem a pu...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
4 tojássárgáját kikeverünk 25 dkg porcukorral, hozzáadjuk a vizet, olajat, lisztet, sütőport és a felvert tojásfehérjét. Két részre osztjuk az egyikbe kakaót keverünk és két kikent...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes