5 dkg cukor, 5 tojássárgájával, habosra keverjük, 10 k. forró vizet, 25 dkg liszt, ½ sütőpor, zsírozott tepsibe sütjük.
Krém: 20 dkg vaj, 20 dkg cukor, habosra keverjük, 15 dkg darált dióval, pici rummal. Kihűlt tésztára kenjük. Tojás fehérjét 25 dkg cukorral gőz fölött kemény habbá verjük, és rákenjük a krémre, csoki reszelék.
Nedves és száraz összetevőket külön-külön összevegyítjük, majd a kettőt összekeverjük. Legalább fél órát állni hagyjuk. 160-170 fokon 40-45 perc.
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Könnyű
A gesztenyét, kekszet, cukrot, rumot a tejjel összedolgozzuk és egy kb.20*30 cm tepsi aljába nyomkodjuk. A pudingokat a cukorral, tejben sűrűre főzzük. Ha langyosra hűlt, a ki...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A hozzávalókat összekeverjük, majd a margarinozott, lisztezett tepsibe öntjük (én csak sütőpapírral béleltem ki a tepsit). Megszórjuk a tetejét gyümölccsel. Ha nem elég lágy a té...
Elkészítési idő: 60 perc Nehézség: Könnyű