37 dkg liszt,
1 cs. sütőpor,
25 dkg kristálycukor,
25 dkg margarin,
4 tojás,
negyed üveg rumaroma,
fél dl tej,
fél k. őrölt fahéj,
fél üveg meggybefőtt,
1 szelet étcsokoládé
A margarint a cukorral és a rumaromával habosra keverem, egyesével hozzáadom a tojásokat. A lisztet összekeverem a sütőporral és a fahéjjal, majd ezt is a vajas krémhez adagolom, végül beleöntöm a tejet. Alaposan kikeverem a tésztát. A formába beleöntöm a tészta felét, majd rárakom a meggyet végül a maradék tésztát. Előmelegített sütőben 180 fokon megsütöm.
Tészta: a tojást a cukorral gőz felett habosra keverjük, majd hozzáadjuk a pudingport. Előmelegített, zsírozott tepsiben sütjük. Krém: a vajat a cukorral habosra keverjük. A tej...
Elkészítési idő: Nehézség: Nehéz
A kekszet mozsárban összetörjük és átöntjük egy tálba. Hozzáadjuk a kókuszreszeléket és a sót, majd az olvasztott vajat is. Összekeverjük. Piteformába tesszük és lenyomkodjuk a for...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű