3tojás-30dkg zsír-25dkg porcukor-4 evőkanál méz-75 dkg finom-liszt-3 kávéskanál szódabikarbóna-2 kávéskanál fahéj- pici só
A tojást a zsírt, a mézet,porcukrot habosra keverni, majd utánna belekeverni a lisztet, szódabikarbónát, fahéjjat. Utánna 3-4 mm -re nyujtani és a kívánt formára szaggatni. Lassan sütni.
porcukor, tojás fehérjét összekeverni, és azzal habzsákból lehet díszíteni!
Tojást,sót,fahéjat,édesítőt,aromát kikeverjük,hozzáadjuk a többi hozzávalót simára keverjük, a rudmixer habverőjével dolgoztam. Rá morzsoljuk az élesztőt, kelni hagyjuk,,sütjük.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A zselatint fél deci vízben kis lángon feloldjuk, majd a többi anyaggal turmixgépben vagy késes aprítóban sima. egynemű krémmé dolgozzuk. 18 centis, oldalán sütőpapírral bélelt (ha...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
« Vissza Leopárd kalács, amivel mindenkit lenyűgözöl majd (fázis fotókkal) 2016.01.04. Ezért a kalácsért őrül most meg a net. Aki látta már, elkészítette vagy akarj...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű