50 dkg liszt
2 ek tojas nagyságó zsír
1 kk só
2 tojás sárgája
1 sütőpor
10 dkg parmezan
2 ek tejföl
késhegynyi soda bb
pici bors
pici tej az összedolgozáshoz
keverjük össze a hozzávalókat és jól dolgozzuk össze . hadjuk pihenni kicsit , nyujtjuk , formázzuk ...... és 200 fokon sütjük :)
Az élesztőt ,a cukorral elkevert langyos tejben felfuttatjuk. A lisztben elkeverjük a sót,a megkelt élesztővel,maradék tejjel,tojással,olajjal sima tésztát dagasztunk. A tésztá...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Hozzávalók: 60 dkg liszt, fele sima, fele grízes, 2,5 dkg élesztő, 2,5-3 dl langyos tej, egy kávéskanál só, egy evőkanál cukor, 125 g-os natúr joghurt, 1 evőkanál olaj /helyette le...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű