1 liter tej, 50 dkg cukor, 10 dkg vaj
1 óra főzés (max fokozaton /kerámia 9-es/, zubogósan...csoda lassan telt az idő)
1 óra 5 perc (itt már haladós volt, fokozat 7-es)
1 óra 10 perc - tűzről le, vaj elkavar
1 óra 15 perc - pihi a tepsiben
Egy tálban összekeverjük a száraz alapanyagokat (lisztet, porcukrot, fűszerkeveréket, szódabikarbónát), majd hozzáadjuk az enyhén megolvasztott, de nem folyós margarint, a tojásoka...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Az élesztőt 1 dl langyos tejben, 1 tk cukorral és egy csipet liszttel felfuttatjuk. A lisztet egy tálba tesszük, a vajjal elmorzsoljuk, a tejhez hozzáadjuk a cukrot, tojást é...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
1 nap állni, aztán lehet szeletelni
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű